• Новак
Златниот Сад Среќа Еднорог - Накит Обетки Прстени Ѓердан Хривнија Носителот Јадење Trinket Фах Роденден на Пријател Девојка Подарок Божиќ Свадба Роденден на Денот на ?

Златниот Сад Среќа Еднорог - Накит Обетки Прстени Ѓердан Хривнија Носителот Јадење Trinket Фах Роденден на

DEN 309.60

Достапност
Достапно за нарачка

Лаки зајак накит држачот е многу симпатична.Садот е добро направен и убаво стокмено.Ова е само совршена големина за нараквици, прстени, обетки, итн.Ова ќе го направи одличен подарок за секој кој сака слон или треба нешто whimsical во нивниот живот!.Направена од одличен квалитет глазирани керамички.Совршено големина за внатрешни работи додаток, овој накит фах мерки 3.9"L x 3.9"H. ве Молиме обратете се до големина на слика!.Стави тоа во бањата ,совршено место да се одржи вашите ѓердани, обетки, рака синџир ,нараквици.Оставете го од мијалникот да се соберат вашиот прстени како што се мијат рацете, или да го стави на ноќната да поставите вашата прстени како ќе го добие подготвени за кревет.Одличен подарок за ќерки, сестри,мајки,wifes и девојки,дури и партнери ако тие имаат многу прстени.Повеќе стил и боја на располагање.Лаки Зајак накит држачот е многу симпатична.Садот е добро направен и убаво стокмено.Ова е само совршена големина за нараквици, прстени, обетки, итн.Ова ќе го направи одличен подарок за секој кој сака слон или треба нешто whimsical во нивниот живот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТП Кожа Фах Ноќни Фах Складирање Фах Накит Организаторот за Мажи Копче Паричникот Монета Кутија Патување СТП

Преносни големина носителот фах : Постојат две големини за да го изберете,6.29*6.29 / 8.07*8.07 инчи кога unsnapped,4.52*

DEN 1615.20