• Новак
Се Прави Каубој во текот на целиот Ден Прстен Накит Фах | Сет од 2 Ситните Носителот

Се Прави Каубој во текот на целиот Ден Прстен Накит Фах | Сет од 2 Ситните Носителот

DEN 1924.80

Достапност
Достапно за нарачка

ЛАСЕРСКО Гравирање - НАМЕСТЕТЕ го НА 2 ангажман прстен носителот на невестата да биде, помогне да ја покаже нејзината нова bling; совршен подарок за да се донесе до булчински туш, bachelorette партија, ангажман партија.ГЛАМУРОЗНА идеалната големина за прстени, белегзии, обетки, ѓердани, копчиња или други мали додатоци.се прави каубој во текот на целиот ден Прстен Накит Фах 7 Icnh Ситните Носителот на Годишнината.Најдобри Ангажман Подарок, Прстен Јадење Накит Послужавник - Ангажирање Прстен Носителот Trinket Јадење, Bachelorette Партија Украси, Ангажирани Подарок.се прави каубој во текот на целиот ден.Материјал : Висок Квалитет, од Нерѓосувачки челик.Големина : 7 Icnh Овална + 3 Icnh Срцето Послужавник.Тежина : 200g Боја : Златна Боја : Златна Површина : површина е огледало-позлатен, Злато позлатен бакар површина, боја галвански површина обложена Карактеристики : Мазни линии, и со деликатна electroplating процес, сјај е многу добар Употреба : се Одржи накит, сушено овошје, закуски, и дневни мали предмети.Атрактивен изглед, удобно рака-чувствуваат, преносни, и многу sharps.Тоа е погоден за сечење платно, тапацир, за дома или професионална употреба.Одличен подарок за да ја искажете вашата љубов кон вашата мајка,Ќерка,Внука, љубовник или пријател funtional и основните trinket организатор е потребно за секоја жена и Девојка!Удобен и простор за заштеда на Салон, кујна,потоне Најдобрите подароци Оркестарот за дневна соба, бања, спална соба.Еден совршен подарок за вашата Градина.тоа, исто така, да биде прифатена како подарок за родендени, годишнини, Мајки Ден, Божиќ ден, денот на Благодарноста вечера, или само како приказ на вашата љубов во секое време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5-Ниво Уво Студ Носителот со Фланелен боксери Фах Накит Организатор Држачот за Обетки Ѓердани Часовници, Нараквици

★5слој накит складирање рек : метал дизајн на рамка, светлина луксуз и текстура, постојат 24 earring дупки и к

DEN 1609.68

Сурфање Rider Практични Микрофибер Кожа Складирање Послужавник-Канцеларија Биро Фах Ноќни Caddy Чување на Организаторот

Квалитетни Материјали : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, издржливи.Answer : ___________________________ Note : не измијте го, избрише

DEN 311.76

XUERUIGANG Накит Јадење Декоративен Послужавник Накит Јадење Метал Огледува Фах Дневна Соба Десктоп Дома Декорација

РАЗНОВИДЕН НАКИТ ФАХ : фах организатор кои ќе ви помогнат да се стави во ред со вашиот омилен прстени, об

DEN 1504.08