• Новак
Накит Кожа за Женска Камериер Фах Snap Тока Дизајн Генерал Носител на Промените Копче Паричникот Монета Кутија Фах Складирање Ноќни Послужавник,Сина морска вода

Накит Кожа за Женска Камериер Фах Snap Тока Дизајн Генерал Носител на Промените Копче Паричникот Монета Кутија

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи и Здрав : На Кожа лента со надворешноста еколошки Микрофибер Кожа и 300 Dpvc,лесно е да се чисти,само треба нежно избришете со влажна крпа за да се врати на светла.;и прилепува се направени од метал, што не е лесно да се носат и солза.Совршен Виткање Генерал Фах : плоштадот коцки лента со 4 агол и се прилепува е лесно за вас да клип на тоа,едноставно пати и се расплетува,тоа е совршен избор, да ги задржи вашиот коцки од трчање диви кога се играат игри.Широко се Користи : Тоа не е само за игри со коцки послужавник, накит послужавник, но, исто така, може да се користи за складирање dices, часовници, накит, копчиња, монети, бонбони,закуски и други додатоци.Материјал и Големина на : Микрофибер Кожа и 300 Dpvc.Пати : 4.5x4.5x1.18/5.7x5.7x1.18 Инчи , Расплетува големина 6.3x6.3/8x8 Инч. 100% сосема нов и висок квалитет.Широк спектар на употреба и Убав Подарок Избор Овој плоштад организатор лента е стабилна, модерен и карактеристики голема цврстина.Тоа може да биде голем помошник во различни места за gadgets, организирање.Smart snap копчиња се пофали фирма прилог и лесно ракување.Основните атрибути на производот Материјал : Микрофибер Кожа и 300 Dpvc.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5-Ниво Уво Студ Носителот со Фланелен боксери Фах Накит Организатор Држачот за Обетки Ѓердани Часовници, Нараквици

★5слој накит складирање рек : метал дизајн на рамка, светлина луксуз и текстура, постојат 24 earring дупки и к

DEN 1609.68

Симпатична Фокс Слика Камериер Фах Десктоп Чување на Организаторот За Клучеви, Телефон, Паричник, Монета, Накит

▶МУЛТИ ДИЗАЈН : Surtble за Складирање и Игри.Овој Плоштад во облик на лента со 4 агол прилепува е лесно да се

DEN 287.76

XUERUIGANG Накит Јадење Декоративен Послужавник Накит Јадење Метал Огледува Фах Дневна Соба Десктоп Дома Декорација

РАЗНОВИДЕН НАКИТ ФАХ : фах организатор кои ќе ви помогнат да се стави во ред со вашиот омилен прстени, об�

DEN 1504.08