• Новак
SPEEDWOX Тенка Рамен Носот Клешти 5.5 Инчен Тенка Рамен Игла Носот Клешти Мини Рамен Носот Клешти со Мазна Вилица за Накит Одлуки Занаетчиски PCB Одбор Поправка

SPEEDWOX Тенка Рамен Носот Клешти 5.5 Инчен Тенка Рамен Игла Носот Клешти Мини Рамен Носот Клешти со Мазна

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

【АПЛИКАЦИЈА】 Одговара за накит и занаетчиски одлуки, PCB одбор поправка.Станот носот клешти имаат мазна вилици, совршен за остварување на право агол се наведнува и грчевито држејќи се рамни монистра и наоди.Во поправка работа, за влечење pin, пролет, итн.Метални делови собрание и телекомуникациски инженеринг најчесто се користи алатки. 【ДИЗАЈН】 На тенки рамен нос може да ви помогне да добиете во тешко места со помалку врвката за околу рака и замор.Одличен за работа во тесни места.Пролет акција намалува врвката за околу рака и замор за лесно една рака операција. 【МАТЕРИЈАЛ】 Изработени од високо-сила хром vanadium челик.Капка фалсификувани индустриски одделение челик за издржливост и долготрајни.Црна electrophoretic сликарство на површината, анти-раш и отпорен на корозија.Ергономски не се лизга TPR костец за подобрена удобност и контрола. 【ДИМЕНЗИЈА】 (141 x 53.5 x 16)mm / (L x W x H). 【ПОДДРШКА на КОРИСНИЦИТЕ】 Поддржани од страна на SPEEDWOX доживотна гаранција.Ние го цениме секој повратни информации од корисниците, секогаш пријателски услуги на клиентите зад SPEEDWOX производи, 100% ПАРИ гаранција за враќање. ✎ Тенка Рамен Игла Носот Клешти✎ Спецификација Материјал : Хром-vanadium челик Површина : Црна electrophoretic сликарство Рачка : TPR✎ Големина Димензии : (141 x 53.5 x 16)mm / (L x W x H)✎ Внимание!Ве молиме да го задржи надвор од децата.Некои масло на површината за да се задржи клешти ослободени од ' рѓа, тоа нема да влијае на перформансите само избришете ја чисти со партал или стара крпа.Ве молиме увид пред секоја употреба.Не користите ако се оштетат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Накит Клешти, Игла Носот Клешти Преносни Погодно Мали Димензии за Накит Преработка и за Поправка за Модел Правење

Игла носот клешти посебно дизајниран за изработка на накит, за 69mm / 2.72 во клешти главата големина и 143mm /

DEN 2284.80