• Новак
YOMXL Странично Голема Почетна Ѓердан од Злато Големи Букви Скрипта Име Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан за Жените Подарок

YOMXL Странично Голема Почетна Ѓердан од Злато Големи Букви Скрипта Име Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан за

DEN 35.76

Достапност
Достапно за нарачка

Само да се биде среќен да го додадете овој убав ѓердан на вашиот накит колекција.Титаниум Челик Праска Срце Писмо Ѓердан 26 Букви Љубов Clavicle Вратот Chain Product Опис : Сезона : Пролет Лето Есен Пол : Women Occasion : Дневна,Casual Material : Нерѓосувачки Steel Type : A-Z 26 Букви Производ тежина : 120g Chain Должина : 45см/17.97"Pendant Ширина : 4cm/1.Ние се осигура дека ние обезбеди стил и сликата е same Thank ти многу за вашето разбирање!Она што ќе добиете за : 1 КОМПЈУТЕР Necklace Key Зборови:Ѓердан : pendant : легури : боја : Буква : A : Писмо ѓердан : Злато : Нерѓосувачки челик : челик : Прилагодлив : Продолжување : Мини : светло : Титаниум челик : кристал : сребро : синџир : Clavicle синџир : денот на Вљубените : љубов : heart : три-димензионални : циркон : дијамант : праска срце : корејската верзија : lady : младински : кристал ѓердан : додатоци : накит : Страна : банкет : срцето ѓердан : срцето pendant : дијамантски ѓердан : лејди Ѓердан : боја ѓердан : виолетова : сребро : долг синџир : дневен : новина : Мода : ниска цена : .Оваа убава дизајн со кристал може да се забележи вашиот изглед, фатете сите очи во толпата.Тоа е едноставен и разбраното, но згодна и елегантен.ПРАКТИЧЕН ПРИВРЕМЕН ЃЕРДАН - Овие ѓердан ќе биде одлично за кога сте на одмор, што не мора да се грижите за вашиот убав ѓердан да бидат украдени или да биде ограбен, а вие уште се да носи ѓердан.Нерѓосувачки Челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Роуз Hummer Затворач,се Зголеми Патент се Повлече,се Зголеми Накит,се Зголеми Шарм,Цвет Подароци Накит,Додатоци,Цвет

Материјал : Алуминиум,Стакло.Патент големина : 18 MM*25ММ,Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ.На Патент е покр

DEN 71.76