• Новак
KEMEILIAN SSPJ1130 10Pcs Магнетен Накит Затворач Hummer Куки Ноктот Занает Ѓердан Fastener YLSM

KEMEILIAN SSPJ1130 10Pcs Магнетен Накит Затворач Hummer Куки Ноктот Занает Ѓердан Fastener YLSM

DEN 453.12

Достапност
Достапно за нарачка

Голема DIY додатоци за правење ѓердани, нараквици и други модни накит.Мала тежина, предизвикува многу помалку притисок врз вас.Овие бакар магнетни clasps топката форми со кристал се многу смешни и привлечни.Многу погоден за почетници и професионалци во изработка на накит.Ова е совршен подарок за секоја убавина-љубовен жена или девојка.Можете да додадете изненадувања за родендени, годишнини, Денот на Вљубените, Ден на Мајката или било кој друг празник.Откако ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви овозможат совршено решение.Материјал : Бакар,Кристал,Magnet Ball 12mm/ 0.47 инчен, должина 40mm/ 1.57 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Магнетни Clasps.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Роуз Hummer Затворач,се Зголеми Патент се Повлече,се Зголеми Накит,се Зголеми Шарм,Цвет Подароци Накит,Додатоци,Цвет

Материјал : Алуминиум,Стакло.Патент големина : 18 MM*25ММ,Стаклена купола Големина : 18 MM*25ММ.На Патент е покр�

DEN 71.76

ЏО НАДЗОРНИК Бела 14K Злато Исполнет за да се Префрлате Накит Затворач за DIY Накит Занает Одлуки Ѓердан Нараквици

Тоа не ќе се на товар на вашето тело кога се носи, што ќе ви овозможи да се меша и натпревар ѓердани споре�

DEN 95.76