• Новак
Коприва и Мед Франческа Накит Armoire

Коприва и Мед Франческа Накит Armoire

DEN 441.36

Достапност
Достапно за нарачка

Анти - Оцрни.Цврсто дрво, изградбата, направени од висока густина fiberboard и цврсто дрво.Горниот Дел Функционалност.Наредени со анти-оцрни се чувствува.Знаеме дека е тешко да се помине до кои сјајна нови жезло на шут, кои совршено парче на eye candy, дека светкавиот малку прилично гем.Со Robyn Накит Armoire, ти никогаш не ќе мора да се одрече од друго парче на накит повторно.Дури и најобемно накит колекција ќе се чувствуваат како дома во внатрешноста на оваа за складирање armoire со заклучување на капак и од страна и фиока за складирање прегради.Користите за да ги зачувувате вашите ѓердани, обетки, прстени, нараквици и нешто друго што сакате да го чува безбедно и звук, и во приштина состојба.На врвот се отвора за да се открие суета огледало, па можете да се подготвите и да се земе една последните изгледа пред да замине надвор.Криви пред се, рационализација дизајн, и зачудувачки бронза хардвер потсетува на холандски дизајн.Богатите, antiqued орев завршница го прави овој armoire се чувствуваат како скапа семејство преданија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат