• Новак
Правец на стрелките на часовникот Алатки MMTR-04 Премиум Надвор Микрометар со Карбид Совет 3-4 Мерен Опсег 0.0001 Дипломирањето Прецизност Machinist Алатка

Правец на стрелките на часовникот Алатки MMTR-04 Премиум Надвор Микрометар со Карбид Совет 3-4 Мерен Опсег

DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучува 1 Висок Квалитет Надвор Микрометар; Мерен Опсег : 3-4".Дипломирањето : 0.0001"; Точност : 0.0002".Заврши со калибрација стандарди (cert не се вклучени) и клуч.Тешко Карбид Совети.Една Рака Ratchet се Справи со Дизајн за Прецизна Примена на Сила.Еден 0-1 Носители На" Висок Квалитет Микрометар.Еден Прилагодување Клуч.Едно 3-4" Висок Квалитет Микрометар.Еден Прилагодување Клуч.Една Конекција Бар.Еден 0-1 Носители На" Висок Квалитет Микрометар.Еден 1-2" Висок Квалитет Микрометар.Еден Од 2-3" Со Висок Квалитет Микрометар.Еден Прилагодување Клуч.Две Врска Барови.Мерен Опсег : 0-1 Носители".Точност : ±0.00015".Дипломирањето : 0.0001".Тешко Карбид Совети.Една Рака Ratchet се Справи со Дизајн за Прецизна Примена на Сила.Мерен Опсег : 1-2".Точност : ±0.00015".Дипломирањето : 0.0001".Тешко Карбид Совети.Една Рака Ratchet се Справи со Дизајн за Прецизна Примена на Сила.Мерен Опсег : 2-3".Точност : ±0.0002".Дипломирањето : 0.0001".Тешко Карбид Совети.Една Рака Ratchet се Справи со Дизајн за Прецизна Примена на Сила.Мерен Опсег : 3-4".Точност : ±0.0002".Дипломирањето : 0.0001".Тешко Карбид Совети.Една Рака Ratchet се Справи со Дизајн за Прецизна Примена на Сила.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мерење Алатка, Микрометар Носат Отпорни Круг Тип Микрометар лице за Специјални Мерење Алатки за алатни машини(Кратка

Достапни во четири стилови за избор.Погоден за LCD дисплеј производство и тестирање на опрема, позициони�

DEN 741.60

Мерење Алатка, Микрометар Носат Отпорни Круг Тип Микрометар лице за Специјални Мерење Алатки за алатни машини(Рамна

Достапни во четири стилови за избор.Погоден за LCD дисплеј производство и тестирање на опрема, позициони�

DEN 354.96