• Новак
AOC I1601FWUX 15.6 USB-C напојува преносни монитор, екстремно тенок Full HD 1920x1080 IPS, SmartCover, AutoPivot (за уреди w/ USB-C ДП Alt Режим само)

AOC I1601FWUX 15.6 USB-C напојува преносни монитор, екстремно тенок Full HD 1920x1080 IPS, SmartCover, AutoPivot

DEN 3322.80

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . **USB-C ДП Alt Режим на домаќинот на уредот е ПОТРЕБНО да е, НЕ постои HDMI влез на овој следење** ве Молиме проверете со вашиот уред производителот ако тоа го поддржува Display Port Алтернативни Режим.Ве молам, инсталирајте Display Link софтвер да се користи.AOC 16-инчен класа (15.6" повидок) USB-C преносни следи со IPS екран и full HD 1080 P (1920x1080) резолуција.Се поедностави вашата поврзаност со еден USB-C кабелот што сили и испорачува видео сигнал на монитор (Забелешка : Овој производ не работи со USB 2. 0 и 3. 0 адаптери.USB-C Alt Режим потребни на вашиот уред).Екстремно тенок (само 0.35 инчи) и лесни (под 1.8 фунти) што го прави лесен за носење, неверојатно пренослив.Потрошувачка на енергија На on - 8 вати.Потрошувачка на енергија Standy - 0.5 вати.Доаѓа со smart cover што го штити екранот кога не е во употреба, и се претвора во флексибилен екран носител во вертикална или хоризонтална ориентација.Авто-Стожерот детектира ориентација на мониторот и pivots екранот кога орентацијата се променува (Display Link возачот инсталација е потребно).Ниско-сина светлина режим кој ги штити очите од потенцијално штетната сина спектар на светлина од екранот.Стил : Целосна HD (USB-C преку ДП Alt Режим) | Шема Име : Монитор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WiFi Камера Затворен, на Собна Температура за Тестирање Пет Камера за Nanny Стари лица за Бебе домашно Милениче(American

Вграден микрофон и звучник, двонасочна аудио комуникација.На собна температура тестирање за доенчиња 2.

DEN 1578.96