• Новак
DELL 19in P1917S IPS позадинско осветлување LED LCD екран со 1280 X 1024 5:4 ЕКРАН ДЕСКТОП ЕКРАНОТ МОНИТОР (Продолжува)

DELL 19in P1917S IPS позадинско осветлување LED LCD екран со 1280 X 1024 5:4 ЕКРАН ДЕСКТОП ЕКРАНОТ МОНИТОР

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран за работа и изгледаат како нови, со минимално да нема знаци на истрошеност, од страна на специјализирани трети лица продавачот одобрени од страна .Производот е поддржан од минимум 90-ден гаранција и може да пристигне во генерички кафеава или бела кутија.Додатоци може да биде општа, а не директно од производителот.Dell P1917s 18.9 Led Lcd Монитор - 5 : 4 - 6 Ms - 1280 Х 1024 - 16.7 Милиони Бои - 250 Nit - 4,000,000 : 1 - Sxga - Hdmi - Vga - Displayport - Usb - 38 W - Црна - Tco Заверена Прикажува, Енергија Ѕвезда, Rohs, Epeat Злато, Cecp, Кина Енергија Етикета (cel), Т??v Rheinland-енергија Ѕвезда; Epeat Злато; Rohs; Tco Уверение за Усогласеност.
Попродуктивни од било кога.На Dell 19 Следи P1917 S носи целиот ново ниво на продуктивност на работното место без да се жртвува за удобност и практичност.Намерно дизајниран за удобност и практичност : Со целосен опсег на прилагодливи карактеристики, тенок граници и повеќе конективност пристаништа.Enhanced гледање искуство : Dell Comfort View и треперење бесплатно функција направи работат помалку напорни кога гледате сликовито јасно е целата ultrawide агол на гледање.Сигурен и Одговорен : Се заврши парче од умот, со Премиум Панел Гаранција, Напредни Размена на Услуги и еко-пријателски дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WiFi Камера Затворен, на Собна Температура за Тестирање Пет Камера за Nanny Стари лица за Бебе домашно Милениче(American

Вграден микрофон и звучник, двонасочна аудио комуникација.На собна температура тестирање за доенчиња 2.

DEN 1578.96