• Новак
VSDISPLAY 12.6 инчен 1920X515 NV126B5M-N41 IPS екран осетлив на допир Широк Монитор и 2Mini HDMI Микро USB LCD Контролер Одбор,за Автомобил Монитор/Малина ПИ

VSDISPLAY 12.6 инчен 1920X515 NV126B5M-N41 IPS екран осетлив на допир Широк Монитор и 2Mini HDMI Микро USB

DEN 3839.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.LCD Контролер Одбор : HD-МИ Одбор Работи за 30 Pin EDP LCD Screen Input Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.25 конектор Звучници ),Напојување : 12 V повеќе од 2 A (адаптер не се вклучени во пакет ,треба да бидат подготвени со себе),функцијата за овој форум е да светне на екранот.,Тоа исто така може да го заштитите екранот од тоа да биде изгребани директно.Тоа функционира одлично со Win10 и или Linux .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат