• Новак
QKKE AC Адаптер за Здраво Бебе HB24 Безжична Видео Бебе Монитор Напојување Полнач

QKKE AC Адаптер за Здраво Бебе HB24 Безжична Видео Бебе Монитор Напојување Полнач

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Заштита : во Текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита. 1 x Префрлување напојување. 12 Месеци гаранција & 30 Дена Гаранција за враќање на Парите & Живот поддршка Услуги на Клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WiFi Камера Затворен, на Собна Температура за Тестирање Пет Камера за Nanny Стари лица за Бебе домашно Милениче(American

Вграден микрофон и звучник, двонасочна аудио комуникација.На собна температура тестирање за доенчиња...

DEN 1578.96