• Новак
Sceptre 20 1600x900 75Hz Ултра Тенок LED Мониторот 2x HDMI VGA вградените Звучници, Машина Црна Широк Агол на Гледање 170° (Хоризонтална) / 160° (Вертикална)

Sceptre 20 1600x900 75Hz Ултра Тенок LED Мониторот 2x HDMI VGA вградените Звучници, Машина Црна Широк Агол

DEN 2855.52

Достапност
Достапно за нарачка

20" Led HD+ монитор висока резолуција 1600 x 900. 2 x HDMI порти ( конвертибилна да DVI ).Брз одговор време 5ms.Димензии - Со Стојат (Инчи)- 18.01 x 7.02 x13.57 .Без Стојат (инчи)- 18.01 x 1.32 x 10.43. Vesa ѕид подготвени.Contrast Ratio : 3,000 : 1. Вградени звучници.Монтажа Тип : VESA ѕид дупка шема 75mm x 75mm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WiFi Камера Затворен, на Собна Температура за Тестирање Пет Камера за Nanny Стари лица за Бебе домашно Милениче(American

Вграден микрофон и звучник, двонасочна аудио комуникација.На собна температура тестирање за доенчиња...

DEN 1578.96