• Новак
zmtzl 1080P Wi-Fi Камера Бебе Монитор Камера, Движење Откривање,Инфрацрвена Ноќ Визија,дво-Насочно Глас,355° Хоризонтална Ротација со 100° Вертикална Ротација Компатибилен ?

zmtzl 1080P Wi-Fi Камера Бебе Монитор Камера, Движење Откривање,Инфрацрвена Ноќ Визија,дво-Насочно Глас,355°

DEN 518.40

Достапност
Достапно за нарачка

[1080 P HD image] 1080p HD оптичка леќа поддржува ноќ визија функција, претставува појасни деталите и произведува јасно квалитет на сликата. [Движење откривање] Движење откривање и аларм известување работи совршено заедно за да се обезбеди дека се обрнува внимание кога неочекувани ситуации се случуваат. [Широк агол на гледање] камера со 100 поле на гледање, 355° панорама и 100 за навалување на столбот, и ефикасен зумирате/одзумирате функција, дури и најмалку очигледно агли може да биде откриен.Види секој агол од куќата. [Ажурира автоматски ноќ визија] Кога светлината ја заматува, инфраред светлината автоматски ќе се вклучи.Екранот јасни слики во темница.Ќе остане буден 24 часа на ден. [Двонасочна аудио] камерата има вграден микрофон и звучник, како и анти-бучава технологија.Непречено звукот ви дозволува да ги смири вашите најблиски.Може да се комуницира јасно едни со други во секое време.Производ сигнал : V380 Висока резолуција : 1920*1080 Ноќ визија растојание : 20 МИЛИОНИ Рамка го оценувате : 5fps / 10fps / 15fps / 20fps Префрлување : auto/црно/бело/боја Ден и ноќ : инфрацрвена светлина на Моќност : 3 W капацитет на Складирање : max поддршка 64 GB Вмрежување на владата : P2 P plug and play боја : Бела Минимална осветлување : 0.1 лукс црно и бело : 0.01 лукс Оперативен систем : Вграден Линукс оперативен систем Леќа : 3.6 mm Size : 105 * 80 * 80 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат