• Новак
Gybai Камера Безжичен Бебе Монитор ZR303 Дигитални 3.5 Инчен 2.4 GHz TFT LCD Bebe Електронски Бејбиситерка Радио Видео Бејбиситерка Камера Ноќно гледање (Дизајн : НИ Приклучок)

Gybai Камера Безжичен Бебе Монитор ZR303 Дигитални 3.5 Инчен 2.4 GHz TFT LCD Bebe Електронски Бејбиситерка

DEN 1814.40

Достапност
Достапно за нарачка

Поврзете го главниот приклучок за да го активирате бебе уред, и сликата ќе биде прикажана во текот на работата.Температурата на детекција : Со сензор на температура, следење на вашето бебе е на собна температура во текот на денот помага да го заштитите вашето бебе е health Long на животниот век на батеријата : 3.Двонасочна аудио комуникација : Можете да го користите дво-насочно спогодба функција да удобноста на вашето бебе.3 MPMinimum осветлување : 0 Lux Viewing агол : 31 степени diagonal Power потрошувачка : 250m ANight визија растојание : 5m Instructions : Кога користите целосно пред полнење, притиснете го копчето за ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот за да го вклучите.Со други зборови, тие може да се игра и да се истражуваат, може да се види во нив се игра и да се истражуваат.4 GHz безжична аудио видео приемник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат