• Новак
Grado Коноп Слушалки - Ограничено Издание На Отворени Врати Звучници Стерео Слушалки

Grado Коноп Слушалки - Ограничено Издание На Отворени Врати Звучници Стерео Слушалки

DEN 7080.00

Достапност
Достапно за нарачка

Hempwood домување со јавор insert (внеси).Динамичен возачи и 8 диригент кабел прекинат со 3,5 мм мини, вклучува 1/4" адаптер.Прилагодливи Кожа headband и Grado е нов F перници.Отворени врати дизајн, нуди поголема звук фаза и зголемување на детали.Нови X Серија Плетенка Кабел.Овие се Grado најновиот Ограничено Издание слушалки.Отворени врати дизајн со динамичен возачи, 8 диригент кабелот кој е прекинат со 3,5 мм мини-приклучок и вклучува 1/4" адаптер.На Hempwood домување има јавор внатрешна ракав, на прилагодливи кожа headband и заменливи Grado F перници.Во текот на процесот на развој на научивме за сите користи за Hempwood и кога ќе се направи сфативме имаше нова употреба, создавајќи неверојатно звучи приклучок за слушалки.Целосна тело бас, детални средината на опсегот и жив издигнувања е она што ќе го добиете од овие прекрасни слушалки.Секој пар рачно изработени во Бруклин, ЊУЈОРК, САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат