• Новак
Обичај Origaudio Germbuster УВ Чистење - Чистење (Бел) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $149.17/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија на Големо

Обичај Origaudio Germbuster УВ Чистење - Чистење (Бел) - 25 КОМПЈУТЕРИ - $149.17/EA - Промотивен Производ/Брендирани

DEN 540.00

Достапност
Достапно за нарачка

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгледа како на производот за вашиот конечното одобрување пред да се печати.Ние ќе го задржи ревидирање додека не сте задоволни со тоа како изгледа.НЕМА СКРИЕНИ ТРОШОЦИ : До два боја отпечаток се вклучени во вкупниот број.Нема дополнителни setup такси.Заврши вашиот бренд околу изјава парче дека е сигурен да воодушеви со Wrapsody Bluetooth слушалки.Опремени со omnidirectional бас, напредна микрофон, и 85% бучава отказ способности кои го испорачуваат high-definition стерео звук.Тоа доаѓа со bulit-во микрофони и мулти-функција на уво копчиња за одговарање на повици и контролирање на музика.Пати-и-оди слушалки дизајн и luxe мало пакување се сигурни да се бутам вашиот бренд да на следното ниво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат