• Новак
BORDSTRACT Сребро Нерѓосувачки Професионални Помине Тример,Ноктите Cuticle Ножици Помине Педикир Алатки

BORDSTRACT Сребро Нерѓосувачки Професионални Помине Тример,Ноктите Cuticle Ножици Помине Педикир Алатки

DEN 453.60

Достапност
Достапно за нарачка

Трајни и Издржливи : Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал,рѓа-доказ и долг животен век.Разумен Дизајн : На вертикален устата му одговара на обликот на ноктите и намалувања на cuticle и barbs лесно.Лесен за Користење : на рационализација На дршката е удобно да се одржи и да се чувствува одлично,и на пролет помеѓу рачки има одлична еластичност,што го прави лесен за употреба.Детали за производот : не ' Рѓосувачки челик 9 * 6.3 * 0.9 cm/3.5 * 2.5 * 0.4 инчи.Поле на Примена : Професионални cuticle клип за маникир/педикир,одличен додаток за нокти салон и дома.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Мртвите Кожата Clipper Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Објект Боја : Сребро Објект Големина на : 9 * 6.3 * 0.9 cm / 3.5 * 2.5 * 0.4 инчен Пакет Тежина : 42 g Пакет се Вклучуваат : 1 * Помине Мртвите Кожата Clipper.

Спецификацијата

Item Type:
Nail Dead Skin Clipper
Material:
Stainless Steel 
Item Color:
Silver
Item Size:
9 * 6.3 * 0.9 cm / 3.5 * 2.5 * 0.4 inch 
Package Weight:
42 g
Package Include:
1 * Nail Dead Skin Clipper :

Со стоката дадена додека купуваат