• Новак
Нерѓосувачки Челик Режа, Нокти Уметност Режа Режа, за Сечење Дома

Нерѓосувачки Челик Режа, Нокти Уметност Режа Режа, за Сечење Дома

DEN 210.96

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, rustproof и не е лесно да исчезнат.Насочат дизајн, лесно да се одржи и ave напор.Гроздобер резба дизајн, деликатна и модата.Соодветна големина, на режа е можат да се користат и ноктите shearing и сечење.Исклучителна нож, цврсти и трајни, не е лесно да се стане тапи, дури и за долгорочна употреба.На режа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, rustproof и не е лесно да исчезнат.Гроздобер резба дизајн, карактеристичен и модата.Карактеристики : Високо квалитетен нерѓосувачки челик материјал, rustproof и не е лесно да исчезнат.Гроздобер резба дизајн, деликатна и модата.Насочат дизајн, лесно да се одржи и ave напор.Исклучителна нож, цврсти и трајни, не е лесно да се стане тапи, дури и за долгорочна употреба.Соодветна големина, на режа е можат да се користат и ноктите shearing и сечење.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Ноктите Режа Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Златна Точка Големина : Прибл. 9.1 * 4.1 cm / 3.6 * 1.6 во Пакет листа : 1 * Помине Режа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат