• Новак
KESYOO Убавина Режа Преносни Носот Коса Shears Нерѓосувачки Челик Директно Совет Режа за Moustache Брада 6pcs

KESYOO Убавина Режа Преносни Носот Коса Shears Нерѓосувачки Челик Директно Совет Режа за Moustache Брада 6pcs

DEN 232.56

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставен и практичен дизајн, лесно да се зафат и употреба.Добар подарок : , исто Така, може да биде добар избор за подарок на вашите пријатели, тие ќе ви се допадне.Практична настава : Едноставен : Тоа е лесно да ги користат и да работат, да донесе многу погодности за вас.Професионален дизајн : Специјално дизајниран за да безбедно и безболно го намали вашиот нос коса и веѓа.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо квалитетни материјали, безбедност коса ножици.Description This производ е едноставна и практична веѓа ножици.Тоа е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик и има остри ножот за да се намали носот и веѓите безбедно и безболно.Карактеристики - Боја : Sliver. - Материјал : не ' Рѓосувачки челик. Големина На : Околу 8.8x4.6x0.3cm / 3.46x1.81x0.11 инчи.Пакет Including6 x Убавината на Ножици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Круг на лицето коса clippers, носот и брадата средување на ножици, погоден за веѓите, трепките и уво косите-Професионални

★Остар раб, прецизни залак ★Круг главата дизајн, не му наштети на кожата ★Дршката е умерено големина, с

DEN 1252.80