• Новак
KESYOO Гитара Дизајн Убавина Режа Преносни Носот Коса Shears Нерѓосувачки Челик Директно Совет Режа за Moustache Брада 6pcs

KESYOO Гитара Дизајн Убавина Режа Преносни Носот Коса Shears Нерѓосувачки Челик Директно Совет Режа за Moustache

DEN 237.36

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставен : Тоа е лесно да ги користат и да работат, да донесе многу погодности за вас.Практична настава : Едноставен и практичен дизајн, лесно да се зафат и употреба.Професионален дизајн : Специјално дизајниран за да безбедно и безболно го намали вашиот нос коса и веѓа.Добар подарок : , исто Така, може да биде добар избор за подарок на вашите пријатели, тие ќе ви се допадне.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо квалитетни материјали, безбедност коса ножици.Description This производ е едноставна и практична веѓа ножици.Тоа е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик и има остри ножот за да се намали носот и веѓите безбедно и безболно.Карактеристики - Боја : Sliver. - Материјал : не ' Рѓосувачки челик. Големина : 9.2x4.5x0.3cm /3.62x1.77x0.11 инчи.Пакет Including6 x Убавината на Ножици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Круг на лицето коса clippers, носот и брадата средување на ножици, погоден за веѓите, трепките и уво косите-Професионални

★Остар раб, прецизни залак ★Круг главата дизајн, не му наштети на кожата ★Дршката е умерено големина, с

DEN 1252.80