• Новак
Mabox Носот и Веѓа Коса Ножици - Лицето Коса Брада Трепките Уво Косите и Мустаќи Ножици Тример - Професионални Нерѓосувачки Челик (2 КОМПЈУТЕРИ,Сребро)

Mabox Носот и Веѓа Коса Ножици - Лицето Коса Брада Трепките Уво Косите и Мустаќи Ножици Тример - Професионални

DEN 138.00

Достапност
Достапно за нарачка

ОСТРИ НОЖЕВИ со заоблени совети нуди прецизност.Ние сите знаеме не постои ништо повеќе фрустрирачки од една досадна пар ножици кога сакате убав, чист намали.Проблем Решен.Неопходно да се донесат за исполнување разни сечење потреби.Тоа е прекрасно чувство да имаат право тип на практични ножици секогаш кога ќе им треба!.КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН Овозможува Лесно и Удобно Користење; Одличен Пар Ножици да се Патува Со; ќе ви се љубовта имајќи ги овие корисна ножици каде и да ви треба!.ПРЕЦИЗНИ & ЗДРАВ со целосна сечилото контакт, направени од кован хируршки одделение од нерѓосувачки челик што е отпорен на ' рѓа и оцрни.Лесно се одржува со бришење со мека, сува крпа и чување во затворена положба кога не е во употреба.Одличен вредност!.ИЗДРЖЛИВИ Носот коса ножици.Задоволство Гаранција : контактирајте со нас за замена или рефундирање ако не сте 100% задоволни.Рачно Работење .Не Моторни Бучава.Перат.Не Картичката Коса.Светлината Лесно да го Исечете.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик целосно desighned според физиолошките карактеристики на луѓето.Уникатен круг главата дизајн .Погодни за режење носот коса.Не е лесно да му наштети на кожата.Употребата на мирот на умот.Да се отстранат несаканите лицето коса( веѓите, трепките, нос коса, уво коса, moustache и брада ) .Го прави вашето лице да изгледа подобро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Круг на лицето коса clippers, носот и брадата средување на ножици, погоден за веѓите, трепките и уво косите-Професионални

★Остар раб, прецизни залак ★Круг главата дизајн, не му наштети на кожата ★Дршката е умерено големина, с

DEN 1252.80