• Новак
Acogedor 2 парчиња 4 Начин Мулти-Функционални Крстот Клуч, Цинк Легура комунални Услуги Клуч, Plumbers Electricians Вентил Алатки, за Лифт, Електрични Шкафот Кутија, Воз Врата, Вод?

Acogedor 2 парчиња 4 Начин Мулти-Функционални Крстот Клуч, Цинк Легура комунални Услуги Клуч, Plumbers Electricians

DEN 288.48

Достапност
Достапно за нарачка

♔♔♔♔♔4 начин мулти-функционални универзална крстот клучот е корисна алатка за plumbers, electricians и така натаму. ♔♔♔♔♔Направени од цинк легура материјал со electrolytic полирање површината, тоа е издржлив и ' рѓа отпорни. ♔♔♔♔♔Дизајниран за контрола на кабинети и shut-off системи во снабдувањето со гас, вода и електрична енергија. ♔♔♔♔♔Погоден за лифт, електрични шкафот кутија, воз врата, вода метар вентил, итн. ♔♔♔♔♔Со компактна големина и лесни телото, тоа може да биде висат на копчето прстен за лесна за носење.Опис : 4 начин мулти-функционални универзална крстот клучот е корисна алатка за plumbers, electricians и така натаму.Дизајниран за контрола на кабинети и shut-off системи во снабдувањето со гас, вода и електрична енергија.Корисна алатка за справување со различни вентили.Карактеристики : 4 начин мулти-функционални универзална крстот клучот е корисна алатка за plumbers, electricians и така натаму.Направени од цинк легура материјал со electrolytic полирање површината, тоа е издржлив и ' рѓа отпорни.Дизајниран за контрола на кабинети и shut-off системи во снабдувањето со гас, вода и електрична енергија.Погоден за лифт, електрични шкафот кутија, воз врата, вода метар вентил, итн.Со компактна големина и лесни телото, тоа може да биде висат на копчето прстен за лесна за носење.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура Боја : Црна Површински Третман : Electrolytic Полирање Големина : Како На Сликата Прикажани Тежина : Околу. 55g Пакет се Вклучени : 1 * 4 Начин Мулти-Функционални Крстот за Скролување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Брзи спојки цевка врска Алуминиумска Цевка Круг Директно Цевки Робот Поддршка Алатки Додатоци Кол 32-милиметри

27mm дупки може да се користи за да помине жици за да одржувате уредни изглед, и заштита на виталноста на р

DEN 1934.40