• Новак
8 AWG 3 Диригент Преносни Кабелот 600V 100 ft. Б.К.

8 AWG 3 Диригент Преносни Кабелот 600V 100 ft. Б.К.

DEN 2335.20

Достапност
Достапно за нарачка

Цена За : Секоја Карактеристики : Масло/сончева Светлина Отпорни, Водоотпорна, Водоотпорен Жица Боја : Црна, Бела, Зелена Стандарди : УЛ Флексибилни Мозок, АДС, MSHA Одобрени, Ro HS Согласност Темп.Опсег : -40 Степени на 90 Степени C Број на Проводници : 3 Точка : Преносни Кабелот Заробени / Солидна : Заробени Внатрешна / Надворешна : Внатрешна/Надворешна Номинална Надвор Кол. : 0.840" Диригент Материјал : Бакар.Гајтанот Должина : 100 ft.Јакна Тип : SOOW Жица Големина : 8 AWG Јакна Материјал : Гума Max.Напон : 600 Јакна Боја : Црна Max.Засилувачи : 40 Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Преносни Мозок, Јакна Тип SOOW, Жица Size 8 AWG, Број на Проводници 3, Гајтанот Должина 100 ft., Max.Засилувачи 40, Макс.Напон 600, Јакна Боја Црна, Жица Боја Црна, Бела, Зелена, Номинална Надвор Кол. 0.840 Во., Внатрешна/Надворешна, Јакна Материјал Гума, Диригент Материјал Бакар, Заробени, Темп.Опсег -40 Степени на 90 Степени C, Карактеристики Масло/сончева Светлина Отпорни, Водоотпорна, Водоотпорен, Стандарди УЛ Флексибилни Мозок, АДС, MSHA Одобрени, Ro HS Согласност'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат