• Новак
NTE Електроника WA18-03-40 поврземе Жица, Автомобилската, Тип 18 Колосек, Заробени, 40' Должина, Портокал

NTE Електроника WA18-03-40 поврземе Жица, Автомобилската, Тип 18 Колосек, Заробени, 40' Должина, Портокал

DEN 336.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи во сите автомобилски и камионски апликации.Достапни во 18, 16, 14, 12, 10, 8, & 6 AWG.Голи бакар диригент. 18 AWG е 16 влакно, сите други величини се 19 влакно.J1128 индустрија за сертификација.NTE Електроника WA18-03-40 поврземе Жица, Автомобилската, Тип 18 Колосек, Портокал, Заробени, 40' Должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат