• Новак
Опрема Спојка Центар - 1035, 3.0000 во, Заврши w/Keyway, Челик

Опрема Спојка Центар - 1035, 3.0000 во, Заврши w/Keyway, Челик

DEN 1034.40

Достапност
Достапно за нарачка

спојување големина код : 1035. вртежен момент капацитет : 163800 во lbs.создаден тип : Заврши w/ Keyway.серија : G. понесе дијаметар : 3.0000 во.Speicfication : спојување големина код : 1035torque капацитет : 163800 во lbsbore тип : Заврши w/ Keywayseries : Gbore дијаметар : 3.0000 inhub материјал : Steellength преку понесе : 4.1875 inkeyway големина : 3/4 x 3/8 inhub дијаметар : 7.0000 во.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат