• Новак
NBK MJC-65CS-WH-13/16-25 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 13/16 и 25 mm Понесе Големина, Алуминиумски A2017

NBK MJC-65CS-WH-13/16-25 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, 13/16 и 25 mm Понесе Големина, Алуминиумски

DEN 3998.88

Достапност
Достапно за нарачка

Тесни Одговара Овозможува Пренос Со Нула Backlash На Ниски Вртежи.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.NBK - MJC-65 CS-WH-13/16-25 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 2.56"x3.54"x3.54", Создаден Дијаметри 13/16" и 25, Отценети вртежен момент 95, Макс вртежен момент Од 190, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 9000, Моментот на Инерција 3.5x10^-4, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 3000, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.15, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.5, Ракав Цврстина A92, Масовно 500 g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат