• Новак
CollarDirect Кошница Куче Муцката за Боксер, англиски Булдог, Американски Булдог се Обезбеди Кожа Муцката

CollarDirect Кошница Куче Муцката за Боксер, англиски Булдог, Американски Булдог се Обезбеди Кожа Муцката

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Рачно изработени вистинска кожа Куче Муцката е направен за Боксер, англиски Булдог и Американски Булдог.Исто така, оваа муцката може да се користи со други раси.Оваа муцката има 2 прилагодливи ремени.Направени од вистинска кожа.Ве молиме мерка обем и должина на вашето куче е snout.А - е обемот на кучето е snout.B - должината на кучето е snout.Еден е 13".Б е 3".Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Боја : Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат