• Новак
2 Ниво Мрзливи Сузан, 360 степени Rotatable Зачин Рек Мулти-Функција за Складирање Полица за Кујната Кабинет Провизии Бања Countertop за Статистика (Плоштад)

2 Ниво Мрзливи Сузан, 360 степени Rotatable Зачин Рек Мулти-Функција за Складирање Полица за Кујната Кабинет

DEN 935.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Уникатен Дизајн】горниот и под ниво на послужавник може непречено да ротира 360 степени, соодветно, па можете да ги собереш предмети повеќе лесно.Тие ротираат без било звук се должи на употребата на ултра тивок плочата.Кога фах потези, на надворешниот раб чува вашите предмети во место за да се спречи од фрејмови. 【Голем Капацитет】врвот фах дијаметар е 8.07 инчен и долната лента дијаметар е 9.45 инч.Вкупната висина на производот е 15.35 инчен и висина помеѓу коцки е 13.39 инчен(прилагодливи).Организирање на слободно и да има доволно место за складирање за да се исчисти мензи и среди кујната, со цел. 【Материјал】Оваа 2-ниво Мрзливи Сузан е изработен од црна сликарство челик, rustproof и корозија-отпорни, за да се обезбеди долгорочна употреба.Модерниот дизајн и мат црна изгледа дополнуваат секоја соба декорација.Перат лесно да се чисти начин, повеќе погодно. 【Лесно да се Соберат】Брзо се постави без алатки и нема дополнителен хардвер потребни.Постојат четири гумени вшмукување чаши на дното, која може да се sticked на маса површината за да се избегне од тресење.Мрзливи сузан останува стабилен, дури и кога се многу продукти за тоа. 【Широко се Користи】Како мрзливи сузан во кујната е совршен за сортирање зачини, зачини, мирудии, тегли, лименки, витамини, закуски и пијалаци.Како се врти организатор во бањата (салон табела), шампон, четкање сет козметика, сите би можеле да бидат уредно се населиле во.Како одличен пример за партијата countertop, ресторан и бели печива, предмети може да биде лесно да се бере од страна на вашите гости.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MIZP Мрзливи Сузан Плочата,Алуминиум База Тивка Мазна Круг Калено Стакло Услуга Послужавник,Лесен за Споделување

35метар тркалезна маса се препорачува да одговара на 85~90 CM трпезариска маса turntable The 1.2метар тркалезна мас

DEN 796.80

Мрзливи Сузан Топката Имајќи Ја Вртливата Плоча Прилог. Стабилен и Тешки-Должност Плочата База Хардвер, Фабрика

Направени со висок квалитет челик со црна фолија, ' рѓа и корозијаотпорни 360 степени Мазна Ротација : Пло

DEN 239.76

360° Вртливата Послужавник, Мрзливи Сузан Плочата, Со Тивок Лежишта Плочата, За Роденден Партии Семејство Вечери

★ Шифрирана топката челик лежишта со 360° флексибилни ротација, што ќе ви овозможи да ги споделат и да е х

DEN 1488.00

Браун Мрзливи Сузан Ротирачки Плочата, Стакло Услуга Послужавник За Трпезариска Маса, Круг Калено Стакло Плочата

Работ на чашата се полира и полиран без гребење на вашите раце, обезбедување на вас и вашето семејство с

DEN 1886.40