• Новак
YANGXIN Мрзливи Сузан Стакло Плочата Трпезариска Маса Калено Стакло Голема Тркалезна Маса Трпезариска Маса Плочата Алуминиум Легура на База Тркалезна Маса Врвот Рот?

YANGXIN Мрзливи Сузан Стакло Плочата Трпезариска Маса Калено Стакло Голема Тркалезна Маса Трпезариска Маса

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : зајакнато стакло, експлозија-доказ и отпорни на топлина, силен, издржлив, светла, рѓа-отпорни и отпорни на корозија. [Употреба] : ротирачкото плочата е многу погоден за прикажување и декорирање, колачи, бонбони, колачи, бисквити и десерти без да го дигате прстот или се движат шлаг или шлаг.Алуминиум легура база : голем големината на алуминиум легура база е постабилна, алуминиум легура материјалот, големината е зголемена, и тоа е стабилна и не е лесно да се навалите.Дизајн : Анти-судир на работ дизајн, безбедно да го користите, ќе не боли твоите раце, па така може да се јаде со вашето семејство без да се грижиш за безбедност.Имајќи : Сите-челик топката имајќи е стабилна и мазна, сите-челик материјал има подолг живот, и ротација е повеќе мазна и стабилна.Име на производ : Калено стакло плочата Бруто тежина : 15kg Карактеристики : stewed храна, отпорни на топлина и експлозија-доказ, лесно да се грижи за, хоризонтална калење, флексибилни ротација, стабилна и анти-страна отстапување Дебелина : 0.35 во Стил : модерна и едноставна Десктоп облик : тркалезна поле на примена : star-номинална хотели, обичните ресторани, семејството употреба, итн.Големина на : 70cm/27.55 in,80cm/31.49 in,90cm/35.43 in,100cm/39.37 in,110cm/43.30 in,120cm/47.24 in,130cm/51.18 in,140cm/55.11 in,150cm/59.05 in,160cm/62.99 во Производот листата : плочата*1 Забелешка : Калено стакло е посебна технологија на обработка дека треба да се биде умерен и остро, па таму ќе биде грешка на 2-3cm и грешка на 1mm во дебелина.Ова е нормална појава во индустријата, ве молиме да се биде внимателен со perfectionists!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мрзливи Сузан Топката Имајќи Ја Вртливата Плоча Прилог. Стабилен и Тешки-Должност Плочата База Хардвер, Фабрика

Направени со висок квалитет челик со црна фолија, ' рѓа и корозијаотпорни 360 степени Мазна Ротација : Пло

DEN 239.76

HXFENA Ротирачки тањир Круг, Мрзливи Сузан Калено Стакло Плочата Црна Ротирачки Послужавник за Кујна, Трпезариска

Разликата помеѓу Вкупната Големина на Плочата и Десктоп Големина Треба да Биде 4050 Cm / 1520 In.Зајакнато Ста

DEN 17243.28