• Новак
Светат во Темница Кошарка Нето 12 Циклуси Тешки Кошарка Нето Сонцето Напојува Сјај Кошарка Нето Стандард Кошарка Нето Nightlight Кошарка Нето Прозрачна Отворено Кошарк?

Светат во Темница Кошарка Нето 12 Циклуси Тешки Кошарка Нето Сонцето Напојува Сјај Кошарка Нето Стандард Кошарка

DEN 796.80

Достапност
Достапно за нарачка

[Стандардна Големина]-Нашите кошаркарски мрежи се вклопува во сите официјални за сите стандардни кошарка венчиња,кои мерки 12 циклуси.Не само што одговара за професионална обука,но исто така и за рекреација забава. [Quality]-Направени од квалитетот и груба Најлон влакна.Кои можат да го издржат било кој временски услови и постојано се повлече и суспензија.исклучително издржлив и силен,нема да рипувате или солза лесно. [Nightlight]-Нашите кошаркарски мрежи содржат флуоресцентни компоненти кои треба да бидат ставени во сонцето часа за целосно да се апсорбира сончевата светлина во текот на денот,а потоа ќе светат во темница. [Исклучителна Присутни]-Погодна за отворен или затворен употреба,како на пример домашна кошарка,парк,кампус и заедницата кошаркарски игралишта.Кој е најдобриот подарок за сите кошаркарски фанови. [Лесно да се Инсталира]-12 циклуси се исклучително лесно да се инсталира и да се замени за било стандардна големина кошарка кошница.Тоа трае само неколку минути да се инсталира.Опис на производот : Материјал : Nylon Color : Бела, зелена, 3-colors Size : 15x10x1cm/5.9x3.9x0.4inch Packing листата : 1x Nightlight Кошарка Net Notes : Поради рачни мерења на локации, може да биде мала димензионални отстапувања.Ве молиме овозможи хроматските аберации поради различни снимање светлина, агол, и да ги следат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат