• Новак
Taidda - Трајни буквален за мрежа за Складирање Нето, буквален за мрежа Вшмукување Чаша Нето, 32X26Cm за Живот Вест Гребло Одбор буквален за мрежа

Taidda - Трајни буквален за мрежа за Складирање Нето, буквален за мрежа Вшмукување Чаша Нето, 32X26Cm за Живот

DEN 611.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Лесно може да го носи потреби како што се животот јакна, телефон, копчиња, шишиња со вода, сонце, закуски, сандали.Направен од висок квалитет на најлон јаже материјал, 4 вшмукување чаша прикачување на нето повеќето fiberglass палуби.Мрежа дизајн испуштање на вишокот вода, мрежа е доволно големи за да се овозможи водата да помине низ, но доволно мал за да се одржи содржината.Користење на комерцијални одделение вшмукување чаши со вграден-во лесно да се ослободи куки, нема потреба да користите било која од неуредна лепак или да направи било какви промени на буквален за мрежа.Функција : 1. Направен Од Висок Квалитет На Најлон Јаже Материјал, 4 Вшмукување Чаша Прикачување На Нето Повеќето Fiberglass Палуби.2. Лесно Може Да Го Носи Потреби Како Што Се Животот Јакна, Телефон, Копчиња, Шишиња Со Вода, Сонце, Закуски, Сандали.3. Мрежа Дизајн Испуштање На Вишокот Вода, Мрежа Е Доволно Големи За Да Се Овозможи Водата Да Помине Низ, Но Доволно Мал За Да Се Одржи Содржината.4. Користење На Комерцијални Одделение Вшмукување Чаши Со Вграден Лесно Да Се Ослободи Куки, Нема Потреба Да Користите Било Која Од Неуредна Лепак Или Да Направи Било Какви Промени На Буквален За Мрежа.5. Мали Димензии И Лесен, Лесен За Носење И Чување, Лесен За Употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : буквален за мрежа Вшмукување Чаша Складирање Net Material : Најлон + Plastic Color : Како Слики Shown Quantity : 1 Pcs Weight : Прибл. 216.2 GSize : Прибл. 32 X26 Cm/15.60 X10.24 Inch Package Листа : 1 X буквален за мрежа Вшмукување Чаша Складирање Нето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат