• Новак
Музика Град Метали 60052 Мат Леано Железо Готвење Мрежа Замена за Гас Скара Модел Charbroil 463724512, Сет од 2

Музика Град Метали 60052 Мат Леано Железо Готвење Мрежа Замена за Гас Скара Модел Charbroil 463724512, Сет

DEN 1524.00

Достапност
Достапно за нарачка

Листата е за 2-парче готвење мрежа поставување. 19.0625 x 20 инчи мат леано железо готвење мрежа.Се Вклопува Charbroil 463714514, 463714914, 463724512. Мат Финиш Порцелански Обложени Леано Железо Готвење Мрежа Замена, две-парче сет, за Гас Скара Модели Charbroil 463724512; гас; скара.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат