• Новак
Висока Добивка 10-12dBi Надворешни SMA Машки/Dual TS9 3G 4G LTE Заградата Планината Долга Низа Антена за Netgear Nighthawk М1 MR1100 8800L Мобилни Hotpots Рутер + 26.2 Нозе Низок Губење KSR240 Продолжу

Висока Добивка 10-12dBi Надворешни SMA Машки/Dual TS9 3G 4G LTE Заградата Планината Долга Низа Антена за Netgear

DEN 1103.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Листа : 1 x Антена комплет, 1 x SMA Машки да Dual TS9 Кабел, 1 X 26.2 Нозе KSR240 Кабел (Како на Сликата Прикажани).Компатибилен со М2 (MR2100), M1 (MR1100), AC790, AC810, LB1120, LB1121, LB2120. Verizon Jet Pack AC791 L, Mi Fi 6620 L, 7730 L, 8800 L.Ве молиме имајте во предвид : Кога инсталирање на антена, ве молиме имајте тоа како вертикална како е можно, инсталирајте антената на највисокото место на отворено за да се добие подобар сигнал.Фреквентен Опсег : 698 - 2700 MHz; Стекнат:10-12d Bi; Насока : Omni-насока; Антенски Кабел Должина : 5 метри Ниско Загуба Кабел; Антенски Приклучок:SMA Машки; Висока Добивка Антена : Тоа Многу Може да им го Подобрат Вашиот Wi Fi/4 G Сигнал Спектар, Вие Може да го Подобри Вашиот Мобилен Широкопојасен интернет Прием Кога Сте Во Слаб Сигнал Област.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат