• Новак
Repalcement За Manitowoc Мраз Дебелина Контрола Сонда P/N 2008029 или 20-0802-9 CVD685, CVD885, SD0302A,

Repalcement За Manitowoc Мраз Дебелина Контрола Сонда P/N 2008029 или 20-0802-9 CVD685, CVD885, SD0302A,

DEN 459.12

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов и Квалитет на материјали за издржливост.Бидете сигурни дека ова се вклопува со вашиот број на моделот пред да нарачате.Направени од високо-квалитетни материјали да се продолжи работниот век.Исклучително Висок Квалитет Замена.Repalcement За Manitowoc Мраз Дебелина Контрола Сонда P/N 2008029 или 20-0802-9 CVD685, CVD885, SD0302 A,.Repalcement За Manitowoc Мраз Дебелина Контрола Сонда P/N 2008029 или 20-0802-9 CVD685, CVD885, SD0302 A,.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат