• Новак
Тешко сладолед Машина Комерцијални Десктоп сладолед Машина за Правење Нерѓосувачки Челик Автоматско сладолед Создателот 5.3 Gal/H со LCD Дисплеј Автоматско Чистење(220V

Тешко сладолед Машина Комерцијални Десктоп сладолед Машина за Правење Нерѓосувачки Челик Автоматско сладолед

DEN 7350.00

Достапност
Достапно за нарачка

ние сме производител,ние имавме продаваат машини за 15 години,нашата машина е високо квалитетни,ако купувачот има некои прашање,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви благодариме.Спецификација : компресор:Sanyo / Gree / Meizhi ладење:R22/R410 Цилиндар капацитет:4.3 L*капацитет 1:16 L-20 L/H Димензија : 530*500*700 мм напон : 220 V50 HZ,110 V/60 HZ моќ : 1400 W нето тежина : 60 KG функција : Автоматски електронски одбор чистење копчето, времето на вредноста.Со контролен панел ●Донесе сосема нова боја одбор, убава, стабилен, дарежлив ●Усвојување на бренд име, добро познат компресор ●Понатаму Оптимизација на Разладниот систем и подобрување на ефикасност за Ладење. ●за да се Намали потрошувачката на енергија и заштедите електрична енергија трошоци ●Поедноставување на работењето процес и се направи операција поудобно ●Сигурен безбедност перформанси, употреба на гума нога, ефективни анти-пропадна Апликација : Ова тешко сладолед машина е погоден за comercial користите и домашна употреба Гаранција& Пратката ние снабдување 12months гаранција.Ние гарантираме машина 100% лесен за употреба !Ако на машината беа оштетени за време на испорака,купувачите треба да ни информираат одеднаш и испратете ни фотографија на оштетениот дел,после проверката,ние може да ви испрати нов дел за да можете да го замените со себе,и ние ќе се покријат превозот цена,ние ви нудиме 12 месеци за слободни поправка на гаранција,доколку тоа е скршен во 12 месеци, ние може да ви испрати на делови за замена со себе и тоа е бесплатно на полнење.ние ќе брод на машина во 4days.ние ќе брод тоа страна на курирската служба DHL,FEDEX,UPS, која трае само 4-6days за доставување. ▶Се Обрне Внимание : 1.Бидејќи ладилни не може да се транспортираат по воздушен, нашите производи не содржат ладилни. 2.треба да го додадете ладилни во нашиот производ со себе, по што го добиле.ви благодариме.

Спецификацијата

compressor:Sanyo / Gree / Meizhi :
refrigeration:R22/R410 :
Cylinder capacity:4.3L*1 :
capacity:16L-20L/H :
Dimension:
530*500*700mm
voltage:
220V50HZ,110V/60HZ
power:
1400W
net weight:
60KG
feature:
Automatic electronic board cleaning button, time adjustment. With control panel :
●Adopt brand-new color board, beautiful, steady, generous :
●Adopt brand name, well-known compressor :
●Further Optimization of Refrigeration system and improvement of Refrigeration efficiency :
●Reduce power consumption and save electricity cost :
●Simplify the operation process and make the operation more convenient :
●Reliable safety performance, use of rubber foot, effective anti-skid :
Application:
This hard ice cream machine is suitable for comercial use and home use :
Guarantee& Shipment :
we supply 12months guarantee. :
We guarantee the machine 100% easy use ! If the machine were damaged during delivery,customers should inform us at once and email us photo of the damaged part,after checking,we may send you a new part for you to replace it by yourself,and we would cover the shipping cost,we offer 12 months of free repairing warranty,if it is broken in 12 months, we could send you the parts for replacing it by yourself and it is free of charging. :
we would ship the machine in 4days. :
we would ship it by DHL,FEDEX,UPS which takes only 4-6days for delivering. :
▶Pay Attention:
1.Since the refrigerant can not be transported by air, our products do not contain refrigerant. :
2.you need to add the refrigerant into our product by yourself, after you received it. thank :

Со стоката дадена додека купуваат