• Новак
SanDisk Клип Џем 8GB MP3 Плеер - Зелена

SanDisk Клип Џем 8GB MP3 Плеер - Зелена

DEN 1247.28

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Супер лесни погоден за носене лични музички плеер.Длабоко, богата квалитет на звукот. 8 GB внатрешна капацитет со вграден-во micro SD картичка слот за експанзија.Голема, светла може да се чита на екран и големи копчиња за навигација.До 18 часа на батеријата, се Достапни во неонски светла црвена, виолетова, сина, зелена и сјајни црни, репродукција на аудио датотеки во многу формати (MP3, WMA (без DRM), AAC (DRM слободен i Tunes), и коишто се слушаат (DRM само).Стави забава назад во музика-on-the-go со компактен и шарени Клип Џем дигитален музички плеер можете да клип на и однесе насекаде.Една инчен екран и голема копчиња за навигација направете го тоа лесно за да влечете, капка и да репродуцирате датотеки, креирање листи со песни и да видиме што е играње сега.Овој лесен clip-за играч доаѓа со 8 GB на чување, така што можат да носат 2000 на вашите омилени песни, или вашиот audiobook библиотека—тој игра многу популарни аудио формати како MP3, WMA (без DRM), AAC (DRM слободен i Tunes), и коишто се слушаат (DRM само) и обезбедува длабока, богат звук до 18 часа на едно полнење.Користете го вградениот слот за micro SD картичка за да додадете уште повеќе меморија на вашиот музички плеер.Клипот Џем играч е на располагање во виножито од око-пукање бои и доаѓа со слушалки и FM радио тјунер за кога ќе сакате да се провери на сообраќајот или да слушате вести.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат