• Новак
Earthsense Комерцијални RNW2410 Може да Лагер 24x23, 7-10 Гал, .85 мили, Црна, (Случај на 500)

Earthsense Комерцијални RNW2410 Може да Лагер 24x23, 7-10 Гал, .85 мили, Црна, (Случај на 500)

DEN 1100.16

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени со користење 75% рециклиран материјал, вклучувајќи и 10% post-consumer содржина.SCS Уверение за рециклираната содржина; Заработи LEED кредити.Средна Сила. 24" x 23"; 7-10 gal капацитет, 500 кт (25 Торби/Тркалаат; 20 Ролни/Случај).Ѕвезда Печат дното, coreless ролни. 24x23 / Средна Сила, Може да Лагер / 7-10 Гал, .85 мили, Црно - 500 кт.Произведени со користење 75% рециклиран материјал, вклучувајќи и 10% post-consumer содржина.SCS уверение за рециклираната содржина, заработи LEED кредити.Идеална за кујната се користи и помал капацитет ѓубре апликации дома и на работното место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат