• Новак
СП Мотор, Сплит-Ph, 60 Hz, 1/3 HP

СП Мотор, Сплит-Ph, 60 Hz, 1/3 HP

DEN 1262.40

Достапност
Достапно за нарачка

Цена За : Секој. 'Општа Намена Моторни, Сплит-Фаза, Отворете Dripproof, 1/3 HP, Nameplate ВРТЕЖИ во минута 1725, 48 Рамка, Напон 230, 60 Hz, 1 Фаза, 3.3 Полно Оптоварување Засилувачи, Бр.на Брзина 1, Моторни Монтирање Тип Лулка База, Моторни Термо заштита и механичка Заштита Никој, Ins.Class Б, 1.00 Моторни Услуга Фактор, Топката Мотор Лагери, Рамка Материјал Валани Челик, Макс.Амбиентална Темп. 40 Степени C, Г.С./CCW Моторни Вратило Ротација'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат