• Новак
Liqui Moly 2009 Анти-Триење Масло Третман - 300 ml

Liqui Moly 2009 Анти-Триење Масло Третман - 300 ml

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моторно масло додаток - Liqui Moly Mo S2 анти-триење (300 ml.Може да).Форми Висока товарот филм на лубрикант на сите триење површини.Ќе бидете изненадени од тоа колку многу подобро вашиот мотор звучи и како контролирани тоа ќе биде дури и на многу високи ВРТЕЖИ во минута.Флеш точка : 181.0 degrees_celsius.Анти-триење 300 ml.Може да се формира висока товарот филм на лубрикант на сите триење површини.Неодамна направени од страна на Liqui Moly, не се милување.Ќе бидете изненадени од тоа колку многу подобро вашиот мотор звучи и како контролирани тоа ќе биде дури и на многу високи ВРТЕЖИ во минута.Со повеќе од 4.000 производи во врска со мотор и пренос масла, гориво и масло адитиви, возило грижа, хемиски поправка сида, како и оператор на производи, лепила и пломби, LIQUI MOLY нуди на глобално ниво единствена цел опсег во апсолутна врвен квалитет.Дали за автомобили, велосипеди, комерцијални возила, градежна опрема, бродови или градина апарати : нашиот проблем-solvers продолжување на работниот век на мотори и агрегати и да се обезбеди нивната одлични перформанси и соодветна функција, за многу години да дојде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат