• Новак
Furuno LH5000 30W Гласно Hailer

Furuno LH5000 30W Гласно Hailer

DEN 21509.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нови.Истиот Ден Превозот на Барање.Најдобра Вредност и Перформанси во својата Класа. 15-Години како премиер решение на услуги.Бесплатни Белата Ракавица Сервис - Само-Праша-Што-Се-Заштита-на-се Тоа.Furuno LH5000 30 W Гласно Hailer.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат