• Новак
Raymarine Елемент 9 ХВ w/Навигација

Raymarine Елемент 9 ХВ w/Навигација

DEN 2352.00

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во Кина.Тип на производ : ОПРЕМА за РИБОЛОВ.Пакет Димензија : 16.0 "x 12.0" x 5.5 ".Пакет Тежина : 7.9 lbs.Елемент 9 ХВ Chartplotter/Sonar со 9" LCD, внатрешен GPS, Navionics+ US & Canada листи, 200/350/1200k Hz Hypervision Sonar со Down Vision, Side Vision, и Real Vision 3 D.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат