• Новак
Raymarine Cp570 Професионални Весел Sonar Модул

Raymarine Cp570 Професионални Весел Sonar Модул

DEN 778.80

Достапност
Достапно за нарачка

Целна риба, да се идентификува мамка, и следење на Морското дно надолу 10.000 ft. (3,000 M) со две прилагодливи ВЕСЕЛ sonar канали.Се ловат за риба во различни делови на водата колона истовремено со cp570 две потполно независни 2 KW sonar канали.Truzoom зголемување на владата открива дополнителни целни детали, без било каква загуба на резолуција.На cp570 е ултра-брзо пинг го ОЦЕНУВАТЕ обработка обезбедува точни дното следење во екстремни префрлани услови.Преглед и контрола на секоја ВЕСЕЛ канал независно и да се создаде свој комбинација на целосна или подели екран sonar windows.CP570 професионални ВЕСЕЛ Sounder модул, Mfg# E70258, двоен независен 25-250khz, max 4 Kw (трансдуцерот зависни), алуминиумски случај, зголемена дигитално филтрирање, трансдуцерот се продава одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат