• Новак
Младата 14 ply Melton Монтажа Одбор - 22 x 28 инчи - Пакет од 10 - Црна и Сива

Младата 14 ply Melton Монтажа Одбор - 22 x 28 инчи - Пакет од 10 - Црна и Сива

DEN 969.84

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет димензии : 78.74 cms L x 62.230 cms W x 3.81 cms H. тип на Производ : Наставната Опрема.пакет количина : 1. Земја на Потекло : сад. 14-Ply .050 Мазна Површина/задната Страна Сива Евтини монтажа одбор со мазна мат финиш и нови иверица центар.Подеднакво погоден за трска.Исто така има добра површина за влажно медиумите и означување на пенкала.Бои може да бидат избрани за да се квалификува за попусти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат