• Новак
Двоен Монитор Стојат Столб - Канцеларија Десктоп Организатор Залага за 2 Монитори Должина и Прилагодливи Агол 3 Полица, Мултифункционални Стојат одговара Компјуте?

Двоен Монитор Стојат Столб - Канцеларија Десктоп Организатор Залага за 2 Монитори Должина и Прилагодливи Агол

DEN 695.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе вратот и половината чувствуваат болка по користење на компјутер за долго време?.Дали вашите очи болки поради несоодветни аголот помеѓу очите и да го следи?.Сите делови имаат свои броеви, така што ќе може да се најде нив брзо.Исто така, постојат три складирање простори под решетката, чување на сите работи на дом или канцеларија на дофат, како што се ТВ, PC, Xbox Еден, PS5, лаптоп, телефон, слушалки, тастатури, глувци, печатач, белешка рампа, спојувач, лента фармацевт и tiding до целата област убаво.7 инчен (L*W*H), држи до 44 кг. ▶ Да ги ПРИЛАГОДИТЕ на ВАШИТЕ СОПСТВЕНИ МАСА ОРГАНИЗАТОР : Нашата маса следи стојат има прилагодлива должина (33-48.Следи стои со складирање дизајн нудат повеќе место за вашата тастатура, калкулатор, лаптоп и спојувач, одржување на вашето биро уредни и чисти.Можете исто така да whirl агол на страна 2 полици за соодветен агол, измената на удобна положба на работа. ▶ ПРОИЗВОД ПРОФИЛ : 3 Монитор Полица димензии (33 - 48.▶ ЕРГОНОМСКИ ВИСИНА : Нашата маса столб воздигнува компјутери за окото ниво која носи најмногу удобно гледање висина.Она што ви треба е TVON монитор стојат!.Тоа е добар помошник ако имате повеќе од еден монитор да се управуваат.Тоа е тешко да најдете објект што сакате на неуредна биро?. ▶ УРЕДНАТА & ЕФИКАСЕН : Нашиот здрав монитор столб може да се одржи две/три монитори дури и во мал простор.7"" Висина е совршен за вашите очи ниво и може да се ублажат непријатност на вратот и половината.Можете исто така да whirl агол на страна 2 полици за соодветен агол, измената на удобна положба на работа.7"" Висина е совршен за вашите очи ниво и може да се ублажат непријатност на вратот и половината.Високо квалитетен материјал, прецизен процес и стабилна структура, двоен монитор стојат на биро совршено ќе ја задоволи вашата потреба.Должината на следење столб може да се прилагоди од 33 инчен да 48.Десктоп монитор стојат лесно може да се пресели прилагоди за да одговара на кривата на вашиот следи и одговара на помали или поголеми клупи!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Следи Стојат Столб со Фиоки-Цврсти Бамбус Столб Поддржува,Биро Организатор со Телефонот Носителот Канцелариски

Можете да го прилагодите начинот на кој сакате да се стави на вашето работно биро!Мониторот штанд ќе го

DEN 719.76

Мултимедијални Десктоп Стојат,Монитор Столб Мулти Медиуми Десктоп Застане за Рамен Екран LCD LED ТЕЛЕВИЗОР,Лаптоп/Лаптоп

【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Лесно да се инсталира, само треба да се користи шрафцигер да се стегне на шрафов

DEN 1243.20

Следи Стојат Столб со Складирање Организатор Десктоп со Ладење Дупки Бамбус Лаптоп Столб Полица за Статистика

Издржливи : Bambloom следи застане е изграден здрав и великодушно да организатор вашето биро хаос; масата по

DEN 551.76

Следи Стојат Столб Компјутер Лаптоп Столб Полица Организатор Фиока Компјутерски Екран Столб Биро Организатор

Компјутерски Екран Столб Биро Организатор, Компјутерски Екран Столб Биро Организатор со фиока, може ск

DEN 2215.20

Стојат Мирно 6 Следи Планината | Тешки Висина Прилагодливи Шест Следи Рака со Менгеме, Врз Основа | Full Артикулационите

9" дебела*Менгеме седи 6.На монтажни VESA заградата монтажа плочи беспрекорно безбедна за да се следи за ед

DEN 1435.20

Стои Биро Рамка Двоен Мотор. Прилагодлива Висина и Ширина, 3 Фази Електрични Нозе за седат Стојат клупи. Апартмани

Двоен мотор стои биро рамка 15 години гаранција за електрични нозе, со највисок подигање на капацитетот

DEN 10272.24