• Новак
Nextation Следи Стојат Столб со Висина Прилагодливи и Складирање Организатор, Бамбус Дрво Ергономски Десктоп Планината за iMac, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Принтер со Телефон и Та

Nextation Следи Стојат Столб со Висина Прилагодливи и Складирање Организатор, Бамбус Дрво Ергономски Десктоп

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична Ергономски Дизајн - висината на мониторот стојат може да се прилагоди слободно меѓу 3.8 да 5.1 инчи, кој може да се задржи екран во најдобра позиција и олеснување на грбот и вратот вирус.Еко-пријателски Материјали & Стабилност - Ова стои главно е направен од високо-квалитет multilayer бамбус одбор и цврсто дрво.Цврсто дрво нозе, со вграден-во метална структура може да се одржи до 100 килограми!Посилна од повеќето монитор стои.Совршен Биро Организатор - мулти-функција слотови може да се одржи на мобилен телефон, ipad на 11 инчи и подолу, хартија клипови, спојувач, очила, пенкала, белешки и други секојдневни канцелариски материјали.Тастатура (не целосна големина), глувче, лаптоп и сл.може да биде ставена во мирување за да се задржи на десктоп чисти.Лесно да се Соберат и да се Прилагоди на Висината - се Комбинираат бамбус одбор и цврсто дрво нозе преку завртка, не се потребни алатки.Може да заврши на собранието во една минута.Само треба да го ротирате долниот дел на ногата на стој, можете лесно може да се прилагоди на висината.Производ Големина : површината големина е 15.7"L x 11"W, што одговара на најголем дел од набљудувачите и, исто така може да се одржи лап-топ компјутери и печатари.Модерен дизајн, совршена декорација за канцеларијата и домот.Нашиот монитор застане е внимателно спакуван во картонска за да се обезбеди безбедност на производите.Тоа е совршен подарок за пријателите и семејството на родендени и разни празници.Оригиналниот дизајн на производот.Ако имате било какви сугестии, ве молиме ги споделите со нас, така што ние постојано може да се подобри.Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Следи Стојат Столб со Складирање Организатор Десктоп со Ладење Дупки Бамбус Лаптоп Столб Полица за Статистика

Издржливи : Bambloom следи застане е изграден здрав и великодушно да организатор вашето биро хаос; масата по

DEN 551.76

Стојат Мирно 6 Следи Планината | Тешки Висина Прилагодливи Шест Следи Рака со Менгеме, Врз Основа | Full Артикулационите

9" дебела*Менгеме седи 6.На монтажни VESA заградата монтажа плочи беспрекорно безбедна за да се следи за ед�

DEN 1435.20

VIVO Прилагодливи Тенок Клиент Мини PC Планината Заграда, ПРОЦЕСОРОТ VESA Под работна Маса и Монитор Рака Компјутер

6", Минималната Маса Дебелина : 5 / 8"VESA Стандард : 75x75mm и 100x100mm Weight Капацитет : 11 кг.8" во длабочина.Моќ извира �

DEN 599.76

Следи Стојат Столб со Фиоки-Цврсти Бамбус Столб Поддржува,Биро Организатор со Телефонот Носителот Канцелариски

Можете да го прилагодите начинот на кој сакате да се стави на вашето работно биро!Мониторот штанд ќе го �

DEN 719.76

Следи Стојат Столб Компјутер Лаптоп Столб Полица Организатор Фиока Компјутерски Екран Столб Биро Организатор

Компјутерски Екран Столб Биро Организатор, Компјутерски Екран Столб Биро Организатор со фиока, може ск�

DEN 2215.20

Мултимедијални Десктоп Стојат,Монитор Столб Мулти Медиуми Десктоп Застане за Рамен Екран LCD LED ТЕЛЕВИЗОР,Лаптоп/Лаптоп

【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Лесно да се инсталира, само треба да се користи шрафцигер да се стегне на шрафов

DEN 1243.20

Стои Биро Рамка Двоен Мотор. Прилагодлива Висина и Ширина, 3 Фази Електрични Нозе за седат Стојат клупи. Апартмани

Двоен мотор стои биро рамка 15 години гаранција за електрични нозе, со највисок подигање на капацитетот �

DEN 10272.24