• Новак
ZQDMBH Следи Стојат Прилагодлива Висина Следи Столб Компјутер Стојат Поддршка на КОМПЈУТЕР Лаптоп Стојат Фиоки за Складирање Десктоп Монитор Носителот Екран Полица

ZQDMBH Следи Стојат Прилагодлива Висина Следи Столб Компјутер Стојат Поддршка на КОМПЈУТЕР Лаптоп Стојат Фиоки

DEN 1596.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ова следи стојат може да се користи како монитор стојат стој, печатач стојат, компјутер стојат, лаптоп стој, ТВ стојат или дури и една маса полица.Ви овозможува да изберете на повеќето ергономски, здрав и удобен агол на гледање на работа.Елегантен модерен дизајн надополнува било биро при додавање на екстра простор под застане за складирање.Вклучувајќи 2 фиоки за чување на предмети ви се допаѓа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стојат Мирно 6 Следи Планината | Тешки Висина Прилагодливи Шест Следи Рака со Менгеме, Врз Основа | Full Артикулационите

9" дебела*Менгеме седи 6.На монтажни VESA заградата монтажа плочи беспрекорно безбедна за да се следи за ед

DEN 1435.20

Следи Стојат Столб Компјутер Лаптоп Столб Полица Организатор Фиока Компјутерски Екран Столб Биро Организатор

Компјутерски Екран Столб Биро Организатор, Компјутерски Екран Столб Биро Организатор со фиока, може ск

DEN 2215.20

Следи Стојат Столб со Фиоки-Цврсти Бамбус Столб Поддржува,Биро Организатор со Телефонот Носителот Канцелариски

Можете да го прилагодите начинот на кој сакате да се стави на вашето работно биро!Мониторот штанд ќе го

DEN 719.76

Следи Стојат Столб со Складирање Организатор Десктоп со Ладење Дупки Бамбус Лаптоп Столб Полица за Статистика

Издржливи : Bambloom следи застане е изграден здрав и великодушно да организатор вашето биро хаос; масата по

DEN 551.76

Стои Биро Рамка Двоен Мотор. Прилагодлива Висина и Ширина, 3 Фази Електрични Нозе за седат Стојат клупи. Апартмани

Двоен мотор стои биро рамка 15 години гаранција за електрични нозе, со највисок подигање на капацитетот

DEN 10272.24