• Новак
iPhone Полнач Молња Мозок,Sharllen iPhone Кабел 6FT 5PACK Молња Кабли Најлон Плетенка USB iPhone Кабел Брзо iPhone Датум Кабел за Синхронизација Трансфер Компатибилен iPhone XS/Max/XR/X/8/8P/7/7P/iPad

iPhone Полнач Молња Мозок,Sharllen iPhone Кабел 6FT 5PACK Молња Кабли Најлон Плетенка USB iPhone Кабел Брзо

DEN 234.72

Достапност
Достапно за нарачка

Напредни Материјали : i Phone полнач за употреба силна воена влакна, најмногу флексибилни, силен и издржлив материјал.Посебен вид олеснување дизајн, може да сноси 12000+ свиткување тест.Премиум најлон плетенка Молња кабел додава дополнителни не-метежот.Висок Квалитет:Убаво трајност на i Phone држачи за кабли може да биде значително зајакната со топлина-отпорни материјали и премиум најлон плетенка.Работниот век на молња кабелот може да се продолжи и што не треба да купите нов i Phone, за полнење кабел често се должи на слабата бакарна жица.Брзо Полнење&Sync Data:Молња Најлон Плетенка i Phone Кабел Побрзо Полначи И Синхронизирање, Изградена-Во Чипсет Гарантира Безбедноста На i Phone Уреди.Својата Издржливост, Поврзување,Компатибилност, Без Порака За Грешка.Голема Претстава Обезбедува Вашиот Уреди Syncs И Полнење Истовремено Со Најмногу До 480 Mb/S Пренесување На Брзина.Компатибилност Со Плетенка i Phone Држачи за Кабел : Компатибилен со i Phone 11/11 Pro/11 Про Max/XS / Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6 / 5s / 5в / 5 / i Pad Pro / i Pad Воздух / Air 2 / i Pad мини / мини 2 / мини 4 / i Pad 4 генерација / i Pod Touch 5 генералот / i Pod.Уверение за безбедност & Висок квалитет : 5 Pack 6 FT Полнење Кабел го Замени Вашиот i Phone Полнач Канапи Или Додадете Друг, За Дома, Работа Или на Патување.sharllen i Phone молња кабелот за безбедност на сертификат, нема потреба да се грижите за Овој кабел квалитетот на сите.Надгради 3 D алуминиум конектор и ексклузивни ласерска технологија на заварување, која за да се обезбеди метал дел нема да се скрши,тоа доверливи!.i Phone Кабел, i Phone Држачи за Кабел, i Phone, за Полнење Кабел,i Phone Мозок, i Phone Полнач Мозок, i Phone, за Полнење Кабелот.Молња Кабел,молња Држачи за Кабел,молња Полнење Кабел,Молња Мозок,молња Полнење Мозок,молња Кабелот на Полначот.Apple Кабел, Apple Конектор За Кабел, Apple Полнење Кабел,Apple Мозок, Apple Полначот Мозок, Apple Полнење Кабелот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силиконски Флексибилен Кабел Жица Заштитник, КАКО-Zeke Универзална Кабел Жица Заштитник, мобилен телефон/Таблет

Кабел saver за да се спречи вашиот жица од надворешни штета, frays, нечистотија, куп и tangles.КОМПАТИБИЛНОСТ : Ме�

DEN 95.76