• Новак
iPhone Полнач Кабел Молња Кабелот: Телефон Полнење Кабел со Apple MFi Заверена - 3ft Led Мулти Wire Конектор за Микро USB и Молња се Компатибилни со iPhone, iPad и Android

iPhone Полнач Кабел Молња Кабелот: Телефон Полнење Кабел со Apple MFi Заверена - 3ft Led Мулти Wire Конектор

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Светла забави како на батеријата се добива целосна и исклучува автоматски кога 100% се наплаќа.Одобрението за ставање во промет чип издадени од страна на Apple не само што нуди стабилна тековната кога телефонот се полни, но, исто така, го заштитува вашиот телефон далеку од тоа да биде прегревање.Можете да го носат овој мулти држачи за кабел насекаде, совршен за дом, автомобил, канцеларија, патување, клупа или споделување со пријателите.Универзална Компатибилност : Молња порта е компатибилна со Телефонот 13/12/11/11 Pro/XS /XS Max/XR/8/8 Плус 7/7 Плус, Телефон 6/6 Плус, Pad4, Рампа Воздухот, Рампа мини.Микро USB конекторот е компатибилен со Поттикне, Samsung Галакси S7/S6/S4 и повеќето Android телефони, таблети, Bluetooth слушалки, надворешен батерии, PS4, се Префрлат и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат