• Новак
Ле Дан Кожа Луна Жените Ранец– Премија Полно Зрно Колумбиската Vaquetta Кожа Ранец, 9 x 11 x 4 (ЦРНА)

Ле Дан Кожа Луна Жените Ранец– Премија Полно Зрно Колумбиската Vaquetta Кожа Ранец, 9 x 11 x 4 (ЦРНА)

DEN 3072.00

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Кожа – Овој ранец е направен со полно зрно Колумбиската Vaquetta cowhide кожа која има ултра-меки и луксузен се чувствуваат.Дизајнер Стил – Оваа женска кожа ранец има рационализација и софистициран стил кој дава дизајнер изглед.Рачно изработени Квалитет – Направен од страна на квалификувани Колумбиската занаетчии користење на време-тестиран антички хардвер, овој ранец чанта покажува исклучителни рачно изработени квалитет.Четири Бои Избори – Изберете од четири гроздобер кожа бои на морнарицата, црна, тен или кафе браун во оваа жените рамо ранец.Удобен, On-the-Go Чување – Во прилог на просторен главната преграда, ранец вклучува надворешен задните zippered џебови за дополнителна меморија.На Луна Жените Ранец е дизајниран за флексибилност и функционалност.Неговата женска силуета е полн со пространа наредени внатрешни работи обезбедени со zip затворање под размавта.Во внатрешноста на внатрешни работи се лизга џеб за лесен пристап до копчиња и други потреби и backwall zip џеб за помали предмети помага да се организира вашата essentials.Надвор од задниот џеб прави брз пристап на нешто бриз.Ова е ранец кој е доволно голем за да бидат практичнии доволно мали за да одите секаде.Направена во еден на еден вид Колумбиската vaquetta кожа.Карактеристики : Премиум Полно Зрно Колумбиската Vaquetta Кожа Магнетни Размавта Затворање Над Zip Затворање Наредени Внатрешни работи Назад Zip Џеб Внатрешни работи Zip и се Лизга Џеб Врвот Јамка се Справи со Прилагодливи Рака на Рака Должина : 33" Капка Должина : 16.5" Димензии : 9"x11"x4" Тежина : 1.4 lbs.Антички Стил Хардвер Black & Морнарица со Сребрен Тон, Кафе & Тен со Месинг Тон Модел : LD-9995.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат